calambac دیابت سلامت میلیون بهداشت

calambac: دیابت سلامت میلیون بهداشت سلامتی مبتلا شدن بیماران دیابتی اخبار پزشکی

رییس جمهور ونزوئلا، کلمبیا و آمریکا را متهم به طرح ریزی ترور خود کرد

رئیس جمهوری ونزوئلا که به گفته خود از انفجار چندین پهپاد حاوی مواد منفجره در نزدیکی محل صحبت اش جان سالم به در برده، جناح راست کشورش، کلمبیا و آمریکا ر..

ادامه مطلب

آماده‌شدن ناوشکن‌های آمریکایی جهت حمله به سوریه

منابع آمریکایی از استقرار ناوشکن‌های این کشور در آب‌های مدیترانه جهت حمله نظامی احتمالی به سوریه خبر دادند.  آماده شدن ناوشکن های آم..

ادامه مطلب

سالی سگی در انتظار ترامپ

چند ستاره‌شناس و کارشناس فنگ‌شویی در چین هشدار دادند که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در امسال میلادی دچار دردسرهای زیادی خواهد شد و افراد هرچه بیشتر..

ادامه مطلب

آمریکا همواره در امور کشور‌های دیگر مداخله می‌کند و این روند، رفتاری عادی جهت این کشور است / پوتین

رئیس جمهور روسیه گفت : آمریکا همواره در امور کشورهای دیگر مداخله می کند و این روند رفتاری عادی جهت واشنگتن است. پوتین: آمریکا همواره در امور کشور های..

ادامه مطلب

دلواپس اوضاع امنیتی لبنان نیستم / سعد حریری

نخست وزیر لبنان در جریان دیدار از واحدهای امنیتی در بیروت به مناسبت سال نو میلادی اعلام کرد: دلواپس اوضاع امنیتی لبنان نیستم. سعد حریری: دلواپس اوض..

ادامه مطلب

عکس + هواپیماهای شخصی مجلل، از ترامپ تا شاهزاده سعودی

بدون شک امروزه یکی از نشانه‌های زندگی لوکس داشتن هواپیماهای شخصی هست. هواپیماهایی که در آن خاویار سرو می‌شود و نوشیدنی‌های گران قیمت روی میزها قرار گر..

ادامه مطلب

محمد بن سلمان به آمریکایی‌ها گفته می‌خواهد از یمن خارج شود

. اطلاعات تازه درز یافته از سفیر امارات در واشنگتن فاش می‌کنند، دو سال بعد از جنگ همه جانبه پرهزینه یمن ولیعهد سعودی می‌خواهد عربستان از این جنگ خارج شود..

ادامه مطلب

عملیات تروریستی نافرجام در فرانسه

به گزارش تسنیم ؛ رسانه های فرانسوی از وقوع یک عملیات تروریستی ناموفق در شانزلیزه خبر می دهند. عملیات تروریستی نافرجام در فرانسه عبارات مه..

ادامه مطلب

شوخی معنادار ترامپ با دامادش

رئیس‌جمهور آمریکا در شوخی با داماد خود به مشهور شدن وی انتقاد کرد؛ شوخی‌ای که پیش از این با مدیر اخراج شده است اف‌بی‌آی از سوی وی شده است بود. ..

ادامه مطلب