calambac دیابت سلامت میلیون بهداشت

calambac: دیابت سلامت میلیون بهداشت سلامتی مبتلا شدن بیماران دیابتی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نمایش سه‌بعدی فیلم در ۲۰ سالگی ، «تایتانیک» دوباره می‌آید

جیمز کامرون می‌گوید، سینماروهای آمریکایی به زودی می‌توانند یکی از شاهکارهای ماندگار سینما را در فرمتی تازه به گونه ای تماشا کنند که انگار بار اول است.

نمایش سه‌بعدی فیلم در ۲۰ سالگی ، «تایتانیک» دوباره می‌آید

«تایتانیک» دوباره می آید/ نمایش سه بعدی فیلم در ۲۰ سالگی

عبارات مهم : سینما

جیمز کامرون می گوید، سینماروهای آمریکایی به زودی می توانند یکی از شاهکارهای ماندگار سینما را در فرمتی تازه به گونه ای تماشا کنند که انگار بار اول است.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، به مناسبت بیستمین سالگرد پخش فیلم «تایتانیک» ساخته جیمز کامرون، این فیلم دوباره روی پرده های بزرگ خواهد رفت. این خبر را کمپانی دالبی آخرهای روز چهارشنبه در شراکت با استودیوهای پارامونت پیکچرز و فاکس قرن بیستم اعلام کرد.

نمایش سه‌بعدی فیلم در ۲۰ سالگی ، «تایتانیک» دوباره می‌آید

این فیلم برنده جایزه اسکار با نقش آفرینی کیت وینسلت و لئوناردو دی کاپریو در حالی جهت یک نمایش خاص یک هفته ای در ۸۷ سینما به نمایش درمی آید که جهت نخستین بار از تکنولوژی سینمای دالبی استفاده می کند. پخش این اثر ماندگار از روز اول دسامبر شروع می شود و در هر دو فرمت دو بعدی و سه بعدی روی پرده خواهد رفت.

فیلم «تایتانیک» که نخستین بار روز نوزدهم دسامبر سال ۱۹۹۷ اکران شد، هنوز هم بعد از دیگر فیلم جیمز کامرون یعنی «آواتار» به عنوان دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای دنیا آشنا می شود. این فیلم بدون احتساب تورم، چیزی نزدیک به ۲.۲ میلیارد دلار فروخته است.

جیمز کامرون می‌گوید، سینماروهای آمریکایی به زودی می‌توانند یکی از شاهکارهای ماندگار سینما را در فرمتی تازه به گونه ای تماشا کنند که انگار بار اول است.

کامرون در بیانیه ای گفت: ما تنها چند دقیقه از صدای «تایتانیک» را در قالب دالبی ویژن مستر کردیم و همه مان بهت زده شده است بودیم. مثل این بود که داریم فیلم را جهت نخستین بار تماشا می کنیم. حالا که کل فیلم مستر شده است هست، بسیار هیجان زده هستم که می توانم آن را با مخاطبان سراسر ایالات متحده به اشتراک بگذارم. این فراتر از سه بعدی، فراتر از ۷۰ میلی متری و فراتر از هر چیزی خواهد بود که تا به حال دیده اید.

داگ دارو معاون ارشد کمپانی دالبی هم اضافه کرد: شراکت ما با جیمز و پارامونت به ما اجازه داده شاهکاری از سینما را به خارق العاده ترین شیوه ممکن به نمایش بگذاریم.

واژه های کلیدی: سینما | نمایش | سینمای | کامرون | تایتانیک | تایتانیک | جیمز کامرون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs