calambac دیابت سلامت میلیون بهداشت

calambac: دیابت سلامت میلیون بهداشت سلامتی مبتلا شدن بیماران دیابتی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مالیات مسکن اصلاح می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تصحیح نظام مالیات در بخش مسکن یکی از برنامه‌های یک سال آینده وزارت راه و شهرسازی خواهد بود. 

مالیات مسکن اصلاح می‌شود

مالیات مسکن اصلاح می شود

عبارات مهم : بازار

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تصحیح نظام مالیات در بخش مسکن یکی از برنامه های یک سال آینده وزارت راه و شهرسازی خواهد بود.

حامد مظاهریان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مهمترین برنامه و سیاست مهم وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن زیاد کردن قدرت خرید مردم هست. بنابراین همه ابزارهایی که بتواند میزان تسهیلات را زیاد کردن دهد جزو سیاستهای ما تلقی می شود.

مالیات مسکن اصلاح می‌شود

وی افزود: بخشی از این سیاستها مشمول بر تصحیح قوانین از جمله قانون پیش فروش است که به شدت دنبال اصلاح آن هستیم؛ آیا که در حال حاضر عملکرد قانون پیش فروش به هیچ وجه مناسب نیست. قانون مالیات نیز باید تغییراتی کند. همچنین ابزارهای تازه مالی باید اضافه شود. بعضی از این ابزارها را در سالهای گذشته توانستیم وارد بازار کنیم و بعضی دیگر باقی مانده هست. این ابزارها کمک می کند که قدرت وام دهی بانکها زیاد کردن پیدا کند و خریداران واقعی مسکن این توان را پیدا می کنند که وارد بازار شوند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خوشبختانه در بازار موجودی مسکن به حد کفایت وجود دارد گفت: اگر بتوانیم قدرت خرید را از طریق زیاد کردن تسهیلات اوج ببریم می توانیم به تقاضاها پاسخ دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تصحیح نظام مالیات در بخش مسکن یکی از برنامه‌های یک سال آینده وزارت راه و شهرسازی خواهد بود. 

مظاهریان در خصوص قانون مالیات بر منزل های خالی نیز گفت: قانون مالیات بر منزل های خالی فرآیندی است که می تواند مالکان را تشویق به عرضه منزل ها در بازار کند. ولی میزان مبلغ مالیات به اندازه ای نیست که مالکان ترغیب شوند به اندازه نیم برابر مالیات، منزل را اجاره بدهند. بنابراین اعتقاد دارم باید این قانون اصلاح شود.

وی ادامه داد: تصحیح نظام مالیات در بخش مسکن یکی از برنامه های یک سال آینده وزارت راه و شهرسازی خواهد بود. تلاش می کنیم با تعامل با وزارت امور اقتصادی و دارایی در طرح جامع مالیاتی روندی را اجرا کنیم که ابزار مالیاتی بتواند واحدها را در بازار خرید و فروش وارد کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی راجع به اخباری مبنی بر کم شدن قیمت سود و زیاد کردن مدت بازپرداخت تسهیلات منزل اولی ها گفت: به اعتقاد من رسانه ها در خصوص انتشار این خبر درست عمل نکردند. یک نفر صحبت کرد راجع به اینکه پیشنهاداتی در گفت وگوها وجود دارد ولی به نظر می رسد مقداری در این خصوص بدفهمی شد و این تلقی صورت گرفت که گویی موارد اعلامی، سیاستهای مصوب هست. بنابراین نوعی عدم فهم یکسان ازموضوع صورت گرفت.

مالیات مسکن اصلاح می‌شود

واژه های کلیدی: بازار | قانون | مالیات | برنامه | تسهیلات | شهرسازی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs