calambac دیابت سلامت میلیون بهداشت

calambac: دیابت سلامت میلیون بهداشت سلامتی مبتلا شدن بیماران دیابتی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی جهت فروش ‌۴۷۰۰ تومان! , دلار روی تابلوها ۴۴۶۰ تومان

با وجود آنکه قیمت دلار روی تابلو اعلان صرافی‌ها ۴۴۶۰ تومان هست، دلاری که عملا به وسیله صرافی‌ها و دلالان به فروش می‌رسد بیش از ۴۷۰۰ تومان قیمت دارد. .

جهت فروش ‌۴۷۰۰ تومان! , دلار روی تابلوها ۴۴۶۰ تومان

دلار روی تابلوها ۴۴۶۰ تومان؛ جهت فروش ۴۷۰۰ تومان!

عبارات مهم : بازار

با وجود آنکه قیمت دلار روی تابلو اعلان صرافی ها ۴۴۶۰ تومان هست، دلاری که عملا به وسیله صرافی ها و دلالان به فروش می رسد بیش از ۴۷۰۰ تومان قیمت دارد. .

به گزارش ایسنا، اوضاع بازار ارز مانند روزهای گذشته شرایط خاص ای دارد و بسیاری از صرافی ها دلار و یورو به مشتریان نمی فروشند و صرافی هایی هم که فروش دارند، عرضه آنها مشروط به ارائه کارت ملی و جهت هر نفر نهایتا هزار دلار هست.

مقابل دو – سه صرافی در اطراف میدان فردوسی که یکی از مراکز مهم فروش انواع ارز و سکه در پایتخت هست، صف های نسبتا طولانی تشکیل شده است هست؛ هر چند صف های خرید نسبت به روز گذشته کمتر شده است است.

نکته جالب این است که عملا دلار با دو قیمت متفاوت در بازار آزاد عرضه می شود. یکی دلار بانکی و دیگری دلار آزاد. آنچه در حال حاضر روی تابلو اعلان قیمت ها دیده می شود قیمت دلار بانکی هست، عددی در حدود ۴۴۶۰ تومان. ولی هنگام خرید در بعضی صرافی هایی که فروش دارند، با قیمت دیگری مواجه می شویم؛ قیمت بیش از ۴۷۰۰ تومان و یورو با قیمت حدود ۶۰۰۰ تومان.

شرایط بازار نشان می دهد آن صرافی هایی که برابر ارزش صف های طولانی تشکیل شده است دلار را با قیمت بانکی می فروشند، یعنی همان نرخی که روی تابلو اعلان قیمت ها دیده می شود.

البته توصیه خوب بازار اینجاست که تعداد دلالان هم نسبت به هفته های گذشته در بازار کمتر شده است است و جسته و گریخته در حوالی میدان فردوسی دیده می شوند. دلالان کنار خیابان نیز دلار را با قیمت حدود ۴۷۰۰ تومان عرضه می کنند.

به هر حال آنچه به نظر می رسد این است که ارزهایی مانند دلار و یورو عملا با دو قیمت در بازار آزاد مشاهده می شود و عمدتا قیمت روی تابلوها قیمت ظاهری هست. از سوی دیگر بازار سکه هم با محدودیت هایی در عرضه مواجه هست؛ هر چند که این محدودیت نسبت به ارز کمتر است و میزان تقاضای آن هم نسبت به دلار بسیار پایین تر شده است است.

تا ساعت ۱۴:۳۰، بر اساس تابلو اعلان قیمت های صرافی ها دلار ۴۴۵۰ تومان خریده و ۴۴۶۰ تومان فروخته می شد. یورو نیز ۵۴۸۰ تومان خریداری و ۵۴۹۵ تومان به فروش رسید. همچنین پوند ۶۵۵۰ تومان خریده و ۶۸۵۰ تومان به فروش رسید.

قیمت خرید سکه تمام طرح تازه یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و قیمت فروش آن یک میلیون و ۵۸۰ هزار تومان هست. همچنین نیم سکه ۷۵۵ هزار تومان خریده و ۷۷۵ هزار تومان فروخته شد و ربع سکه نیز ۴۸۰ هزار تومان خریده و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

جهت فروش ‌۴۷۰۰ تومان! , دلار روی تابلوها ۴۴۶۰ تومان

واژه های کلیدی: بازار | تابلو | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs